Paciemojieties pie mums un izbaudiet brīvdienu branču! 

sestdienās un svētdienās no plkst.11:00-15:00 

 • Katram pasūtījumam servējam savu galdu, nevis pēc kopējā "zviedru galda" principa, piemēram, ja būsiet pasūtījumu veikuši 4 cilvēkiem, tad  tiks uzservēts neliels "zviedru galds", ko izmantosiet tikai jūs četri.  

  Veicot pasūtījumu, lūdzu norādiet ierašanās datumu un laiku.

  Branča sortiments* 

  Karstā uzkoda:  Olu kultenis ar zaļumiem.

  Aukstās uzkodas: Kruasāns ar prosciutto un rukolu. Marinēti vistas spārniņi. Pildīta ola. Sendvičs ar tomātiem, sieru un baziliku. Volovāns ar avokado krēmu. Volovāns ar dārzeņu salsu un lasi. Volovāns ar mājputnu pastēti. Volovāns ar sēņu pastēti. Marinēti dārzeņi.

  Salāti: Svaigu dārzeņu salāti ar putotu kazas sieru un pesto mērci.

  Deserti: Panna cotta.

  Cenā iekļauts citrusaugļu ūdens.

  * ja branča rezervāciju veicat tajā pašā dienā kad plānojat nākt, lūdzu iepriekš sazinieties ar mums telefoniski 2200 3555 un pārliecinieties par pieejamību. Branča rezervācija ir spēkā tikai tad, ja ir veikta priekšapmaksa, tā ir izdarīta vismaz 2 stundas pirms ierašanās un ir norādīts ierašanās datums un laiks.

   

€ 18,00


 • Veģetārā branča sortiments*


  Karstā uzkoda: . omlete ar zaļumiem.

  Aukstās uzkodas  Kruasāns ar zaļumiem. Sendvičs ar tomātiem, sieru un baziliku. Pildītas olas. Volovāns ar avokado krēmu. Volovāns ar dārzeņu salsu. Volovāns ar sēņu pastēti. Marinēti dārzeņi.

  Salāti:  Svaigu dārzeņu salāti ar putotu kazas sieru un pesto mērci.

  Deserti: Panna cotta.

         Dzērieni: Citrusaugļu ūdens.


€ 14,00


*ja branča rezervāciju veicat tajā pašā dienā kad plānojat nākt, lūdzu iepriekš sazinieties ar mums telefoniski 2200 3555 un pārliecinieties par pieejamību. Branča rezervācija ir spēkā tikai tad, ja ir veikta priekšapmaksa, tā ir izdarīta vismaz 2 stundas pirms ierašanās un ir norādīts ierašanās datums un laiks.Pirkumu grozs